Miejskie Przedszkole nr 21 w Zielonej Górze

Aktualności - rok szkolny 2014-2015


Nabór do przedszkola

Nabór do przedszkoli
przejdź do strony naboru

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola- dokument PDF -   Pobierz


Konkurs

20.12.2014

Zapraszamy bardzo serdecznie rodziców do wzięcia udziału w plebiscycie Gazety Lubuskiej na „Najciekawsze przebranie karnawałowe dziecka”.
Konkurs trwa od 19.01.2015 r. do 17.02.2015 r. Polega on na zgłoszeniu zdjęcia dziecka w przebraniu karnawałowym, przez internet bądź bezpośrednio na adres e-mail: agata.janik@mediaregionalne.pl . Do wygrania korona, dyplom oraz paczka słodyczy!
Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w naszej zabawie!

Regulamin plebiscytu

"Szlachetna Paczka"

22.12.2014

Kochani Rodzice :)

W akcji "Szlachetna Paczka", dzięki Waszemu zaangażowaniu, zdołaliśmy zapakować 29 kartonów z darami :) Pani Dyrektor osobiście dostarczyła prezenty do punktu zbiorczego - Centrum Pomocy Rodzinie. Stamtąd nasze pakunki zostały przewiezione przez wolontariusza do potrzebującej rodziny. Oto informacja zwrotna, którą otrzymaliśmy e-mailem, od wolontariusza pośredniczącego pomiędzy wybraną przez nas rodziną a naszą placówką.

"Szlachetna Paczka
Drodzy Darczyńcy,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniacie świat na lepsze!
Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.
Cieszymy się, że uczestniczyliście w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.
Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem LBU-626-407531), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki:
Przed wyjazdem z magazynu zadzwoniłam do Państwa, że zaraz ruszamy. Gdy dotarliśmy na miejsce rodzina czekała już podekscytowana i gotowa do pomocy przy rozładunku. Paczki nosili wszyscy, nawet najmniejsi byli gotowi pomóc. Gdy weszliśmy do środka, czekał już na nas gotowy poczęstunek. Dzieci od razu chciały rozpakowywać paczki. Gdy w końcu zaczęły to robić, okrzykom radości nie było końca. Cieszyły się nawet z makaronu czy ryżu, pokazując podarki dorosłym. Najmłodsi członkowie rodziny najbardziej cieszyli się z rowerków. Łóżeczko jest wielkim podarkiem. Syn Pani Marzeny nie śpi już z mamą. Woli własne duże i bezpieczne łóżeczko. :)

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Jesteście wielcy, nie spodziewaliśmy się, że paczka będzie tak duża. Dostaliśmy wszystko, a nawet dużo więcej. Święta będą w tym roku bardzo bogate. Czas Świąt to czas ciepła i bliskości. Darczyńcy nam to ciepło przekazali. Nikt obcy nigdy nie pomógł nam tak bardzo jak Wy, Drodzy Darczyńcy. Dziękujemy!"

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do stworzenia

NASZEJ WSPÓLNEJ SZLACHETNEJ PACZKI :)

Szlachetna Paczka

ŚWIECĘ PRZYKŁADEM

17.12.2014

Nasze przedszkole bierze udział w GŁOSOWANIU - ŚWIECĘ PRZYKŁADEM.
Jest to akcja zorganizowana przez Lubuski Urząd Wojewódzki.
Aby oddać swój głos na nasze przedszkole, wystarczy kliknąć "LUBIĘ TO!" pod naszym zdjęciem na facebooku:

ŚWIECĘ PRZYKŁADEM
przejdź

KONIEC GŁOSOWANIA: 31.12.2014 r. Dziękujemy na "lajka" ;)

Góra Grosza

24.11.2014

Zbieramy w przedszkolu grosiki do 5 grudnia 2014 r.!

Góra grosza

Kup Pan szczotkę!

24.11.2014

Szlachetna Paczka

czytaj więcej

"Szlachetna Paczka"

24.11.2014

Szlachetna Paczka

czytaj więcej

„Siatkarska Akademia Malucha”

21.10.2014

W roku przedszkolnym 2014/2015 nawiązaliśmy współpracę z podmiotem gospodarczym „Szkolenia Sportowe - Przemysław Cedro „ który to realizuje autorski projekt pod nazwą „ Siatkarska Akademia Malucha”. W ramach nawiązanej współpracy odbyły się już w naszej placówce pierwsze pokazowe zajęcia. Realizowany prywatnie projekt zakłada prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych z inspiracją na grę w piłkę siatkową dla dzieci od 3-12 lat a następnie udział dzieci w rozgrywkach siatkarskich w klubach sportowych. Zajęcia obywać się będą od 22 października na sali Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 ul. Piastowska 9 w Zielonej Górze. Dzieci w wieku 3-4 lata zajęcia mają we wtorki i piątki od godz. 16:00 do godz. 16:45 natomiast dzieci w wieku 5-6 lat we wtorki i piątki od godz. 17:00 do godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich na pierwsze bezpłatne zajęcia. Ilość miejsc jest ograniczona dla tego należy zgłosić chęć udziału swojego dziecka telefonicznie bądź mailowo:
KONTAKT:
PRZEMYSŁAW CEDRO 783251025,
cedro.przemyslaw@gmail.com

Siatkarska Akademia Malucha
zabacz plakat

SZANOWNI RODZICE

02.09.2014

W DNIACH 05.09.2014 – 12.09.2014 W NASZEJ PLACÓWCE ZOSTANIE PRZEPROWADZONA EWALUACJA ZEWNĘTRZNA PROBLEMOWA.

Ewaluację zewnętrzną przeprowadzi zespół wizytatorów wyznaczony przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w Gorzowie Wlkp. w składzie:
- Beata Wiśniewska - starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.
- Krzysztof Słapczyński - starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.

Zaproszenie do udziału w ewaluacji- dokument PDF -   Czytaj©2011-2013 Miejskie Przedszkole nr 21 w Zielonej Górze. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Liczba odwiedzin:    Liczniki na stonę